Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

До Дня працівників торгівлі

Головне управління статистики в області інформує. Щороку в останню неділю липня в Україні відзначається День працівників торгівлі – галузі, яка є однією із найбільш розвинених форм підприємництва. Внесок торговельних підприємств у створенні валової  доданої  вартості  в  області  складає  більше 15%. Загалом, на 1 січня 2016р. торгова мережа області налічувала майже 16,3 тис. різних за величиною, спеціалізацією та рівнем обслуговування об’єктів роздрібної торгівлі та понад 700 підприємств оптової торгівлі. На даний час в області функціонують  3 гіпермаркети,  46 універсамів та супермаркетів, діяльність яких значно підвищує рівень торговельного обслуговування населення.
Упродовж минулого року у сфері внутрішньої торгівлі освоєно більше 704млн.грн капітальних інвестицій, збудовано та прийнято в експлуатацію 31 новий об’єкт.
У 2015 році оптовий товарооборот підприємств  оптової  торгівлістановив 9,2 млрд.грн. Третину обсягів з них займали продовольчі товари, серед яких понад 90% це продукція вітчизняного виробника.
Обсяг обороту роздрібної торгівлі у 2015 році склав 33,8 млрд.грн, у І півріччі поточного року – 16,8 млрд.грн.У структурі обороту роздрібної торгівлі дві третини обсягів забезпечили фізичні особи-підприємці.
На одного мешканця області щомісячно у середньому продається товарів більше, ніж на 2 тис. грн. За цим показником область посіла дев’яте місце серед регіонів України.
Значне місце у задоволенні потреб населення у споживчих товарах належить 92 ринкам, які функціонують на території області. Зокрема, в нашій області діє один із найбільших в Україні ринків з продажу автомобілів, на якому налічується понад 1 тис. місць для продажу транспортних засобів на відкритих майданчиках.
Щиро вітаємо працівників сфери торгівлі зі святом! Бажаємо міцного здоров’я, успішної діяльності, приємних покупців та розвитку справи.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *