Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

До Дня єднання в Україні пройде телемарафон

Умежах Дня єднання, який указом Президента оголошено 16 лютого 2022 року, пройде низка заходів, в тому числі й телемарафон.

“Буде цікавий телемарафон. Завтра з 8 до 10 ранку всі телеканали фактично будуть мовити однією картинкою, і з 8 до 10 і з 19 до 22 ми побачимо різних спікерів і державних можновладців, лідерів суспільної думки, волонтерів, які будуть говорити на тему єднання, і в тому числі на тему наративів, які нашу країну будуть об’єднувати”, – сказав Ткаченко.

За словами міністра, в рамках Дня Єднання на всіх адміністративних будівлях буде піднято державний прапор та виконано гімн України.

Також із 1 березня 2022 року передбачається підняття грошового забезпечення військових ЗСУ на 30% та доведення до 20% від початку 2022 року підвищення грошового забезпечення військовослужбовців ДПСУ та Нацгвардії.

Окрім цього, серед заходів до Дня єднання – 16 лютого в закладах освіти спільно з МОН та Інститутом національної пам’яті будуть проведені уроки, присвячені єднанню, а уроки з медіаграмотності — 17-18 лютого.

Серед заходів 16 лютого також пройде молебень за єднання в Софії Київській.

“Ми з держслужбою з етнополітики звернулися до Всеукраїнської ради церков, отримали попередню згоду. Завтра буде молебен в Софії за єднання”, – сказав Ткаченко.

Окрім цього, за його словами, за підтримки Держкіно відбудуться покази в кінотеатрах та на телеканалах фільмів українського виробництва.

За словами Ткаченка, Міністерство закордонних справ проведе в столицях світу іміджеві заходи, спрямовані на популяризацію України, дипломатичні установи України будуть підсвічені кольорами державного прапору.

Буде також реалізовано проєкт “Книга для зміцнення національної єдності”. У постійному режимі проходитимуть брифінги офіційних осіб та представників ЗСУ щодо ситуації на кордоні.

“Момент загрози — це момент єднання, і всі хештеги і прапори можуть допомогти нам відчути лікоть та спину один одного. Це хороший терапевтичний ефект, щоб зрозуміти, що загроза є, але ми знаємо, як на неї відповісти”, – наголосив міністр.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *