Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

До місцевих бюджетів Івано-Франківщини надійшло понад 330 мільйонів гривень єдиного податку

У січні-липні 2018 року до місцевих бюджетів Прикарпаття від суб’єктів господарювання надійшло 331,4 млн грн єдиного податку, що на 69 млн грн більше, ніж минулоріч. Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.
Зокрема, від фізичних осіб-підприємців, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, надійшло 256,9 млн грн єдиного податку, від юридичних осіб – 56,8 млн грн та від сільськогосподарських товаровиробників – платників четвертої групи – 17,7 млн грн.

Нагадаємо, підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа поточного місяця. Платники єдиного податку третьої групи сплачують щоквартально, протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за квартал.

Сільськогосподарські товаровиробники – платники четвертої групи сплачують єдиний податок щоквартально протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *