Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

До місцевих бюджетів Прикарпаття надійшло більше 54 мільйонів гривень єдиного податку

Як повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, у січні цього року суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність на спрощеній системі оподаткування сплатили до місцевих бюджетів 54,2 млн грн єдиного податку. Порівняно з січнем минулого року надходження збільшились на 12,2 млн грн, або на 30 відсотків.

Майже 39 млн грн, що становить 71,9 % загальної суми сплачено фізичними особами – підприємцями. Порівняно з січнем минулого року надходження збільшились на 8,2 млн грн. Юридичні особи у звітному періоді сплатили 7,8 млн грн, що на 1,6 млн грн перевищує показник 2017 року.

Сільськогосподарські товаровиробники – платники єдиного податку спрямували до місцевих бюджетів 7,4 млн грн.

Нагадаємо, в 2018 році розмір єдиного податку для платників єдиного податку першої групи не перевищує 176,20 грн. (1 762 грн х 10%), для платників другої групи – 744,60 грн (3 723 грн. х 20%).

Платники єдиного податку третьої групи сплачують єдиний податок у відсотках від суми отриманого доходу: 3% – у разі сплати податку на додану вартість або 5% – у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.

Для платників четвертої групи – сільгоспвиробників розмір ставок єдиного податку визначається з одного гектара сільгоспземель та/або земель водного фонду, залежить від категорії (типу) земель, їх розташування та розраховується у відсотках до бази оподаткування, визначеної згідно з п. 2921.2 Податкового кодексу України.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *