Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

До уваги органів місцевого самоврядування та територіальних громад із багатоквартирним житловим фондом

Державна установа «Фонд енергоефективності» створена Урядом України для підтримки ініціативи впровадження інструментів стимулювання громад та здійснення заходів енергозбереження та підвищення рівня енергетичної ефективності будівель.
Фонд розвиває відповідальне та взаємовигідне партнерство між місцевою владою та об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). У зв’язку із припиненням поширення програми «Теплі кридити» єдиною державною програмою енергомодернізації багатоповерхівок є Програма «ЕНЕРГОДІМ».

Слід зазначити, що Програма «ЕНЕРГОДІМ» передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках, у яких створено ОСББ. Громадяни з метою термомодернізації свого житла мають змогу взяти участь у цій програмі підтримки. Відповідно, місцеві програми підтримки дозволять суттєво меншити фінансове навантаження на ОСББ та дадуть можливість модернізувати більше власних будинків, подовжити термін їх експлуатації, покращити комфорт для проживання мешканців.

Станом на кінець 2020 року Фондом отримано 313 заявок від ОСББ, а загальна вартість проєктів у роботі складає два мільярди гривень.

Як повідомили у департаменті економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації на сайті департаменту у рубриці «Енергоефективність», а також на офіційному сайті облдержадміністрації у рубриці ««ЕНЕРГОДІМ» та за посиланням https://eefund.org.ua/programa-energodim усі зацікавлені особи, органи місцевого самоврядування можуть дізнатися про цю Програму, отримати повну інформацію та роз’яснення щодо здійснення заходів із енергоефективності у багатоквартирному житловому фонді

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *