Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

До уваги керівників інститутів громадянського суспільства в районі!

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»,  у зв’язку з закінченням повноважень громадської ради при Надвірнянській РДА, 28.03.2013 року о 17.00.год (в залі засідань Надвірнянської РДА) відбудуться установчі збори з формування складу Громадської ради при райдержадміністрації.
Для участі в установчих зборах  подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
До заяви додаються:
– рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
– біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
– копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
– інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років;
 Документи подавати до інформаційно-аналітичного відділу апарату райдержадміністрації ( тел.2-91-03)
За довідками дзвонити за тел. 0673423412. 
 
До співпраці запрошуються громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки та їх об’єднання, творчі спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства і установи, легалізовані відповідно до законодавства України.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *