Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

До відома громадян!

З 22 квітня 2016р. введено в дію новостворене управління Держспоживслужби в Надвірнянському районі.
Управління Держспоживслужби є територіальним органом Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів нижчого рівня та підпорядковане їй та відповідно Головному управлінню Держспоживслужби в Івано-Франківській області.

З 22 квітня 2016р. введено в дію новостворене управління Держспоживслужби в Надвірнянському районі.
Управління Держспоживслужби є територіальним органом Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів нижчого рівня та підпорядковане їй та відповідно Головному управлінню Держспоживслужби в Івано-Франківській області.
Управлінню Держспоживслужби підпорядковуються установи та організації, що розташовані на території Надвірнянського району і належить до сфери управління Держспоживслужби.
Повноваження Управління Держпродспоживлужби поширюються на територію Надвірнянського району.
Завданням Управління Держпродспоживлужби є реалізація повноважень Держпродслужби на території Надвірнянського району.
Управління Держспоживслужби у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Премєр-міністра України, наказами міністерства аграрної політики та продовольства України, дорученнями Міністра аграрної політики та продовольства України, його першого заступника та заступників, наказами Держпродспоживслужби та його заступників, актами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, а також наказами Головного управління Держспоживслужби і цим Положенням.

 

До відома суб’єктів господарювання та операторів ринку харчових продуктів щодо державної реєстрації потужностей та порядку затвердження потужностей для експорту!
 

08.04.2016 із опублікуванням в Офіційному віснику України (№26) наказу Мінагрополітики від 10 лютого 2016р. №39 «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам», зареєстрований в Мінюсті 12 березня 2016 року за №382/28512 розпочато процес державної реєстрації потужностей.
Оператор ринку харчових продуктів, який провадить діяльність, що відповідно до вимог Закону «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язаний подати до Управління Держспоживслужби Надвірнянського району заяву про державну реєстрацію потужності, яка використовується на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів.
Державній реєстрації підлягає кожна окрема потужність оператора ринку.
Адресою потужності, яка є транспортним засобом або іншим рухомим майном, вважається місцезнаходження (місце проживання) оператора ринку, в управлінні якого перебуває така потужність.
Для державної реєстрації потужності оператор ринку подає заяву згідно з додатком №1 про затвердження Порядку реєстрації потужностей в Наказі Міністерства Аграрної Політики та Продовольства України за №39 від 10.02.2016р.  в Управління Держспоживслужби в Надвірнянському районі за адресою м. Надвірна, вул.Федьковича, 48.
Заява про державну реєстрацію потужності засвідчується підписом оператора ринку або уповноваженої ним особи.
Від операторів ринку (підприємців) не вимагається ніяких інших документів, крім заповнення заяви відповідного взірця.
Державна реєстрація потужності здійснюється територіальним органом компетентного органу протягом 15 робочих днів після отримання заяви оператора ринку про таку реєстрацію.
Про державну реєстрацію потужності та її особистий реєстраційний номер територіальний орган компетентного органу повідомляє оператора ринку протягом 5 робочих днів після прийняття рішення про державну реєстрацію.
Державна реєстрація потужності здійснюється безоплатно.
Оператор ринку відповідальний за достовірність інформації, вказаної ним у заяві про державну реєстрацію потужності.
  Рішення про державну реєстрацію потужності містить таку інформацію:
1) найменування або прізвище, ім'я та по батькові оператора ринку;
2) особистий реєстраційний номер потужності;
3) адреса потужності;
4) вид діяльності, що планується здійснювати з використанням потужності;
5) дата прийняття територіальним органом компетентного органу рішення про державну реєстрацію потужності.
Одночасно з прийняттям рішення про державну реєстрацію потужності територіальний орган компетентного органу присвоює потужності особистий реєстраційний номер, що складається з таких елементів, які розділяються дефісом:
1) літери "r";
2) двозначного літерного коду України (UA);
3) коду області, в якій розташована потужність, згідно з додатком 2 до цього Порядку;
4) коду району (міста), в якому розташована потужність, згідно з додатком 2 до цього Порядку;
5) порядкового номера потужності, що присвоюється автоматично за арифметичним порядком, який починається з одиниці.
         Приклад реєстраційного номера потужності: r-UA-10-10-1.

          Порядковий номер потужності, який є частиною її особистого реєстраційного номера, є унікальним та не може бути присвоєний іншій потужності, що розташована на території району (міста), в тому числі після внесення до Реєстру запису про припинення використання потужності. 

Територіальний орган компетентного органу відмовляє у державній реєстрації потужності у таких випадках:
1) заява про державну реєстрацію потужності не відповідає формі, наведеній у додатку 1 до цього Порядку;
2) у заяві про державну реєстрацію потужності оператором ринку надано неповну інформацію.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *