Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

До відома суб’єктів господарювання району.

 
Увересні 2005 року Верховна Рада України ухвалила Закон України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності". Основні положення Закону допомагають вирішити проблеми, пов'язані з одержанням дозвільних документів на здійснення різних видів діяльності.

 
Увересні 2005 року Верховна Рада України ухвалила Закон України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності". Основні положення Закону допомагають вирішити проблеми, пов'язані з одержанням дозвільних документів на здійснення різних видів діяльності.
Закон покликаний докорінно змінити стару систему видачі дозвільних документів. При ній існував невиправдано широкий перелік документів дозвільного характеру, обов'язкових для початку здійснення господарської діяльності, а нечітка дозвільна процедура породжувала бюрократичні зволікання та корупційні дії.
Реалізувати на місцях державну політику дозвільної системи у сфері господарської діяльності покликані дозвільні центри. Вони спрощують процедуру отримання документів дозвільного характеру та скорочують терміни проходження даних процедур.
Для спрощення процедури отримання документів дозвільного характеру при Надвірнянській районній державній адміністрації створений центр з видачі документів дозвільного характеру – Дозвільний центр, призначено державного адміністратора. Це посадова особа, яка організовує видачу суб'єкту господарювання документів дозвільного характеру та забезпечує взаємодію місцевих дозвільних органів щодо видачі документів дозвільного характеру.
Сьогодні підприємцю не треба втручатися у процес розгляду та опрацювання даних документів на проміжних етапах. Державний адміністратор є посередником між суб'єктом господарювання та органами, що видають дозволи. Це значно спрощує процедуру отримання дозволів.
 
Дозвільний центр надає наступні адміністративні послуги:

 1. Рішення про продаж земельних ділянок державної та комунальної власності.

 2. Рішення про передачу у власність, надання у постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності.

 3. Погодження та затвердження проектів землеустрою сільськогосподарських підприємств, установ і організацій, особистих селянських, фермерських господарств.

 4. Дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту.

 5. Висновок комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

 6. Погодження проекту відведення земельної ділянки.

 7. Дозвіл на виробництво, зберігання, використання, захоронення, знищення та утилізацію отруйних речовин, у т.ч. продуктів біотехнологій та інших біологічних агентів, а також на транзитне  транспортування через територію України хімічних, біологічних, радіоактивних, інших небезпечних для здоров’я видів сировини, корисних копалин, речовин та матеріалів (у т.ч. нафти і нафтопродуктів, природного газу тощо) будь-якими видами транспорту та продуктопроводами.

 8. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи діючих об’єктів (у т.ч. військового та оборонного призначення).

 9. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи документації на розроблювальну техніку, технологію, устаткування, інструменти тощо.

 10. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на ввезення, реалізація та використання сировини, продукції (вироби, обладнання, технологічні лінії тощо) закордонного виробництва за умови відсутності даних щодо безпеки для здоров’я населення.

 11. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на продукцію, напівфабрикати, речовини, матеріали та небезпечні фактори, використання, передача або збут яких може завдати шкоди здоров’ю людей.

 12. Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

 13. Експлуатаційний дозвіл операторам потужностей (об’єктів), що займаються виробництвом харчових продуктів, підконтрольних санітарній службі.

 14. Експлуатаційний дозвіл операторам потужностей (об’єктів), які здійснюють введення в обіг харчових продуктів, підконтрольних санітарній службі.

 15. Експлуатаційний дозвіл для потужностей (об’єктів) з переробки неїстівних продуктів тваринного походження.

 16. Експлуатаційний дозвіл для потужностей (об’єктів) з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, преміксів і кормів.

 17. Експлуатаційний дозвіл Центрів розведення племінних тварин.

 18. Експлуатаційний дозвіл на потужності з обігу ветеринарних препаратів

 19. Експлуатаційні дозволи операторам потужностей (об’єктів), що займаються виробництвом харчових продуктів, підконтрольних ветеринарній службі та для агропродовольчих ринків.

 20. Експлуатаційний дозвіл на проведення заходів із залучення тварин.

 21. Дозвіл на початок роботи новостворених підприємств, введення в експлуатацію нових і реконструйованих виробничих, жилих об’єктів та об’єктів іншого призначення, впровадження нових технологій, передачу на виробництво зразків нових пожежонебез-печних машин, механізмів, устаткування та продукції, оренда будь-яких приміщень.

 22. Декларації відповідності об'єкта вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

 23. Дозвіл на виконання будівельних робіт.

 24. Дозвіл на виконання підготовчих робіт.

 
Дозвільний центр Надвірнянської районної державної адміністрації розташований по вул. Майдан Шевченка, 41, м. Надвірна.
Телефон для довідок:          2-53-34
Дозвільний центр працює : щоденно з 800 до 1715 год. (крім вихідних та  
                                               святкових днів)
                                               в п'ятницю з 800 до 1600 год.
                                               перерва на обід з 1200 до 1300 год.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *