Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Доброчинність – це основа патріотизму України

 
 

 
 

Волонтери і військові – це люди,  завдяки яким сьогодні  формується нова українська армія та пишеться її нова історія. Прикметно, що День Збройних сил України відзначається зразу ж після Всесвітнього Дня волонтера: Адже як військові, так і волонтери на даний час пов’язані єдиною метою – збереження цілісності та незалежності України.  Тож,  7 грудня 2015 року відбулася зустріч представників трудового колективу НГВУ «Надвірнанафтогаз» ПАТ "Укрнафта" з військовими. У  цьому заході взяли участь старший офіцер відділу комплектування Івано-Франківського обласного військового комісаріату (ОВК), майор Назарій Камець, провідний спеціаліст відділу обліково-мобілізаційної роботи Івано-Франківського ОВК Юрій Копадзе, командир відділення комендантського взводу першого батальйону ім. Кульчицького Національної гвардії України Володимир Євтушенко, заступник голови Надвірнянської РДА Богдан Зеленчук та керівник апарату Надвірнянської РДА Микола Кравчук.
Юрій Копадзе у своєму виступі надав присутнім вичерпну інформацію про стан  призову та порядок відбору на військову службу.  Назарій Камець інформував про заходи з комплектації нових підрозділів у Збройних силах України, зокрема створення 10 гірсько-піхотної штурмової бригади у м. Коломия. Після відповідей на численні запитання  нафтовиків представник ОВК відмітив вагомий вклад працівників підприємства у  допомогу бійцям  та вручив колективу НГВУ "Надвірнанафтогаз" Подяку Івано-Франківського гарнізону, в якій зазначено: «За вагому громадянську позицію, ініціативу та наполегливість у питаннях всебічного забезпечення військовослужбовців-учасників АТО, значний внесок у зміцнення обороноздатності держави та з нагоди 24-ї річниці Збройних сил України».
Та найсильніше враження на усіх присутніх справив виступ Володимира Євтушенка, учасника Революції Гідності 2013-2014 років, командира самооборони м.Олешки Херсонської області, учасника боїв за Дебальцево, Вуглегірськ, Мироновське, Чернухіно.  Боєць розповів про реальний стан справ на фронті, про високий бойовий дух  та потреби його побратимів. Володимир Євтушенко відмітив: «На сході іде, не припиняючись, справжня війна з безжалісним противником. Перемогу в ній неможливо здобути без надійного тилу». Він подякував колективові НГВУ "Надвірнанафтогаз" за його вагому допомогу бійцям, яку вони відчували протягом останніх  двох років, особливу вдячність висловив волонтерам –нафтовикам.
На завершення зустрічі працівники нафтогазодобувного управління вирішили продовжити  збір коштів на потреби військових та організувати благодійну допомогу до Нового року бійцям на передову та  до Дня святого Миколая вручити подарунки для дітей учасників АТО, які є вихідцями із Надвірнянщини.
 
 
 Інженер технічного відділу
 НГВУ "Надвірнанафтогаз"                                                                                             Наталія Штогрин

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *