Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Доцентка Прикарпатського університету увійшла у ТОП-10 успішних вчених-жінок України

Доцентка кафедри хімії факультету природничих наук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Тетяна Татарчук увійшла в ТОП-10 вчених-жінок української премії «Для жінок у науці» глобальної програми L’Oréal-UNESCO у 2020 році.

З відповідними результатами онлайн-засідання журі конкурсу на українську премію «Для жінок у науці – 2020» можна ознайомитися тут: https://www.forwomeninscience.in.ua/.

Тетяна Татарчук має індекс Гірша 20, більше 1100 цитувань та понад 50 наукових публікацій (згідно наукометричної бази даних Scopus). Наша науковиця очолює Навчально-науковий центр хімічного матеріалознавства та нанотехнологій. Тетяна Татарчук отримала можливість реалізувати у 2020-2021 роках двосторонній українсько-польський науковий проєкт «Фотокаталітичні гібридні системи для очищення води» спільно із науковцями Ягеллонського університету м.Краків (Республіка Польща).

Відповідно до умов конкурсу української премії «Для жінок у науці» 10 листопада відбудеться заключний етап, за результатами якого буде визначено 3-х переможниць Премії.

Варто зазначити, що у 2018 році була запроваджена українська премія, яка є частиною глобальної програми L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці». З 1998 року Фонд L’Oréal та Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки й культури (ЮНЕСКО) докладають зусиль, щоб підтримати та відзначити талановитих жінок-науковців та заохотити молодих жінок обирати наукові професії та допомагати їм у їхній кар’єрі.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *