Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Додому повернуться всі українці, – Світлана Онищук

Сьогодні вдалося повернути 12 українців, які перебували в російському полоні. 5 з них – важкопоранені.

З неволі звільнено 10 військових і двоє цивільних. Десятеро оборонців належать до солдатського та сержантського складу. Вони були захоплені в полон, зокрема, у боях біля Бахмута, сіл Опитного та Оріхово-Василівки на Донеччині, поблизу Кремінної та Червонопопівки на Луганщині.

Також повернуто двох цивільних, яких агресор утримував як заручників: із села Липці Харківської області та Маріуполя. Зауважимо, що відповідно до Женевських конвенцій, цивільних людей взагалі не мали б брати у полон. Про це нагадав Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук своєю чергою на сторінці у мережі «Фейсбук» повідомила, що від початку широкомасштабного вторгнення з полону звільнено вже 2005 українців.

«Дякуємо Президенту України Володимиру Зеленському, Офісу Президента, Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими. Повернуться додому всі українці,» – написала керівниця ОВА.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *