Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Допомагаємо працевлаштуватися

Одним з найефективніших способів безробітному отримати роботу, а роботодавцю кваліфікованого працівника — є ярмарка – вакансій.

Одним з найефективніших способів безробітному отримати роботу, а роботодавцю кваліфікованого працівника — є ярмарка – вакансій.
З цією метою, 12  серпня 2015 року було проведено ярмарку – вакансій  на ТОВ “Електролюкс” яке знаходиться в селі Микитинці Івано-Франківської області. Електролюкс працює на ринку Івано-Франківська вже чотири роки. Товариство займається виробництвом пральних машин. Техніку експортують в Польщу, Італію, Швецію, Францію. Все виробництво на фабриці автоматизоване. Гордістю фабрики є робота без травматизму, працює на заводі близько 300 кваліфікованих працівників.
 Участь у ярмарці взяли безробітні Надвірнянського, Богородчанського, Тисменицького районних центрів зайнятості та безробітні Івано-Франківського міського центру зайнятості.
Учасникам ярмарки проведено екскурсію по цехах виробництва та тестування готової продукції, ознайомлено з умовами праці та заробітної плати та проведено детальний інструктаж з техніки безпеки.
Після закінчення ярмарки – вакансій троє людей виявили бажання працевлаштуватися, одним з яких є людина з інвалідністю.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *