Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Допомога війську – те, над чим маємо працювати щоденно усі разом

Про це йшлося під час чергового засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність», яка відстежує використання бюджетних коштів.

Заслухали голів трьох прикарпатських громад – Долинської, Ямницької та Делятинської – й проаналізували місцеві бюджети на 2024 рік, зокрема прогнозовані видатки на підтримку військових формувань.

Варто зазначити, що торік прийнято рішення про спрямування надходжень ПДФО від військовослужбовців до державного бюджету. Відтак робочою групою було рекомендовано громадам області врахувати це та передбачити фінансовий ресурс на цей рік. Проте не всі взяли це до уваги, натомість спрямували кошти на потреби, які не є першочерговими у час війни.

Наголошувалося, що в останні дні 2023 року чимало тегромад Прикарпаття активно проводили роботи щодо облаштування прибудинкових територій, ремонтували вуличне освітлення, закуповували обладнання та техніку, оновлювали дорожнє покриття в той час, коли область накрили потужні снігопади.

Вкотре закликали громади не забувати про те, що в країні триває повномасштабна війна, адже багато краян боронять державу і потребують підтримки.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *