Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Допоможемо дітям сходу УкраїниБлагодійний фонд «Небайдужі серця» м. Дніпропетровськ і Дніпропетровська обласна дитяча правозахисна спілка «Допоможемо дітям» звертається до Вас з проханням надати гуманітарну допомогу дітям із зони проведення антитерористичної операції (в Донецькій та Луганській областях), дітям сиротам з дитячих будинків, інтернатів, притулків, реабілітаційних центрів, сім’ям, які опинились в скрутних життєвих обставинах – у рамках всеукраїнської благодійної акції «Допомога дітям Сходу України». Ці діти потребують продукти харчування, спортивний, інвентар, побутову, хімію, одяг, взуття, медикаменти, канцтовари, тощо.


Ми вже багато років надаємо допомогу та захищаємо права дітей. А також сприяємо всебічному розвитку дітей, підлітків та молоді соціально не захищених верств населення, згідно Європейської конвенції «Про права людини» та конвенції ООН «Про права дитини».

Просимо Вас також звернутися до керівників підприємств усіх форм власності, ЗМІ, депутатам всіх рівнів для надання допомоги дітям Сходу України.

Збір благодійної допомоги БФ «Небайдужі серця» відбувається за адресою:

м. Дніпропетровськ, вул. К. Лібкнехта 10. Тел. (056) 767-38-37, моб.(099) 971-98-88

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *