Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Дорогі прикарпатці!

Відходить в історію 2020-й, який став роком випробувань для всіх українців. До московського окупанта цього року додалась пандемія коронавірусу, під ударом якої опинилися всі ми. Тож у новому році я бажаю кожному з Вас миру, добробуту, благополуччя і, найголовніше, — здоров’я, цінність якого ми по-новому зрозуміли в році, що минає.

У перший день нового 2021 року ми відзначатимемо 112-у річницю з Дня народження нашого земляка, Провідника ОУН Степана Бандери. «Здобудеш Українську Державу, або загинеш в боротьбі за неї» — так звучить перша заповідь Декалогу Українського Націоналіста. Завдяки цілим поколінням борців за свободу ми здобули Українську Державу. Завдяки Героям Небесної Сотні, українським захисникам та захисницям: військовим, добровольцям та волонтерам ми захистили наш суверенітет і наш євроатлантичний вибір. І по цей день тримаємо оборону проти російської агресії.
Ми заплатили високу ціну, щоб мати власну Державу. Тому сьогодні, в умовах війни та пандемії, ми не можемо допустити, щоб через внутрішні чвари та політичні баталії наша держава знову ослабла на догоду Кремлю, як це вже було не раз впродовж нашої історії. Перед нами ще багато роботи, але ми не звертаємо з обраного шляху, щоб стати повноцінною частиною вільної Європи.
Піднімаючи свої келихи опівночі, згадаймо кожного захисника та захисницю, які зустрічають Новий Рік в окопі, кожного медика, який бореться за життя пацієнтів. Маймо в думках кожного, завдяки кому ми маємо наше сьогодні та наше завтра і з новими силами переходьмо у новий рік.
Зі прийдешнім 2021 роком, дорогі Прикарпатці!
Слава Україні!

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *