Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Дорогі ветерани – учасники Другої світової війни!

Дорогі ветерани – 
учасники Другої світової війни!

 

             В ці дні ми поминаємотих, хто загинув уроки Другої світової війни.

Дорогі ветерани – 
учасники Другої світової війни!

 

             В ці дні ми поминаємотих, хто загинув уроки Другої світової війни.
       Згадуємо імена багатьох мільйоні українців, які загинули на фронтах війни, в підпільній боротьбі, в катівнях гестапо та НКВД, в страшних гітлерівських та сталінських таборах. Ми вклоняємося і віддаємо данину синівської поваги і вдячності живим і полеглим у кривавих боях тієї найжорстокішої в історії людства війни,тим, хто ціною здоров'я та власного життя врятував від пограбування народи Європи, захистив рідні домівки і родини, подарував людству довгожданий вистражданий мир- ветеранам Другої світової війни за їхній героїзм і воїнську доблесть. Ми складаємо шану за незламну стійкість і героїчний опір окупантам тим, хто загинув, виборюючи волю і незалежність України на фронтах, у партизанських загонах, підпіллі, національно-визвольних формуваннях, тим, хто прийняв мученицьку смерть у таборах, гестапівських катівнях, від каторжної праці, тим,  хто піднімав з руїн та відроджував рідний край.
        Мир, який завоювали Ви,- солдати Другої світової війни, – це найдорожче, що дісталося нам у спадок. І наш обов''язок – не втратити його.
Наш обов’язок – зберегти цілісність і незалежність нашої держави України, за яку Ви віддавали життя і здоров’я. За Вашим прикладом, теперішньому поколінню необхідно дати гідну відсіч новоявленим загарбникам Української землі.
        Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та злагоди! Нехай довгі роки Ви будете приносити радість своїм родинам та передавати молодому поколінню Вашу мудрість та життєву істину.
           Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир та добро!
 
З повагою,
голова районної
державної адміністрації                                                             Михайло Іваночко

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *