Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Дошкільнята відзначили своє професійне свято

Перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук та міський голова Зіновій Андрійович взяли участь в святкових заходах до Всеукраїнського дня дошкілля в дошкільному навчальному закладі «Сонечко».
Урочисті заходи розпочалися з святкового концерту вихованців закладу «Сонечко» та Надвірнянського районного центру дитячої творчості та патріотичного виховання молоді.
Із професійним святом працівників дошкілля привітав перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, який, зокрема, наголосив, що дошкільна освіта – це перша освіта, а її колектив робить дуже важливу справу — виховує наших дітей, навчає їх, створює комфортні умови, формує особистість.
Найкращі працівники дошкільних установ району за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у справу виховання дошкільнят та з нагоди професійного свята були нагородженні спільними грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради.
Всі присутні ще раз пересвідчились у тому, що педагоги-дошкільники відкривають свої серця і душу, віддають знання і уміння, творчість і натхнення маленьким громадянам Надвірнянщини.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *