Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Досягнення громади селища Битків

У рамках реалізації  завдання Президента України щодо обговорення на місцевому рівні Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні перший заступник голови Надвірнянської райдержадміністрації Володимир Калічко разом з представниками  районних ЗМІ здійснили виїзди в селище Битків. Під час зустрічі з громадськістю з боку представників органів виконавчої влади прозвучали конкретні пропозиції щодо активізації участі громадськості в написанні різноманітних проектів. Спільно з представниками громади села та працівниками селищної ради учасники зустрічі обговорили проект реформи концепції місцевого самоврядування.
Також селищний голова Іван Годзюр розказав про співпрацю влади та громади села. Володимир Калічко, сільський голова та представники преси побували на об’єктах до  будівництва яких залучилася сільська громада та які будувались методом державно-приватницького партнерства. Іван Годзюр показав пішохідні переходи через річку, збудовані на заміну знесених повінню 2008 -2010 р.р. З гордістю показав футбольний майданчик зі штучним покриттям – Битьків став шостим населеним пунктом району, де збудовані такі майданчики. Також показав третю чергу ЗОШ І-ІІІ ст., яку будується за кошти ПАТ «Укрнафта», обласного та районного бюджетів. Пуск третьої черги дозволить перевести навчання всіх дітей в першу зміну. Показав замінені енергозберігаючі вікна та підлогу в спортзалі, які зроблені за кошти меценатів та районного бюджету.
       Перед очима присутніх постав величний храм селища, який створений методом народної будови. На даний час провадяться роботи щодо розпису храму у візантійському стилі, що вирізнятиме його серед інших храмів району. Голова показав облагороджену територію навколо храму та сільського кладовища. Присутні побували на будівництві місцевого стадіону. Слід зазначити, що дана будова є складною спорудою, так як в селі немає жодної рівної ділянки землі, тому стадіон довелось будувати на схилі гори. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *