Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Досягти успіху після 45!!!

 

 
    26 січня 2016 року в Надвірнянському районному центрі зайнятості відбувся  профконсультаційний семінар «Особливості зайнятості осіб старше 45 років», спрямований на подолання стереотипів щодо можливості кар’єрного зростання громадян старше 45 років, мотивування до навчання впродовж життя та подальшого розвитку професійної кар’єри, адже для людини зрілого віку дуже складним є перехід від стану максимальної активності, бурхливої діяльності до її поступового зниження, особливо якщо цей перехід настає раптово внаслідок втрати роботи.
   Учасників заходу ознайомлено із змінами в Законі України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», а також надано інформацію про можливості для осіб старше 45 років, зокрема, отримання ваучера для підтримання конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності.
   Також присутнім було запропоновано вправу “Бажана робота», мета якої допомогти учасникам семінару сформулювати чіткі вимоги до майбутньої роботи та скласти перспективний план дій щодо власної зайнятості.
провідний фахівець Надвірнянського районного центру зайнятості Уляна Півторанюк звернулась до учасників зі словами: “Проаналізуйте власні вимоги до потенційної роботи. Пам’ятайте – Ваша мета отримати не просто будь-яку роботу, а саме ту, що Вам підходить! Найважливіший критерій при прийомі на роботу – це професіоналізм, а він приходить з досвідом. І ділові контакти теж напрацьовуються не за один місяць. Тому на багато посад роботодавці воліють приймати людей зрілого віку. Тут у Вас є значна перевага перед більш молодими конкурентами. Не забудьте вказати ваші сильні сторони в резюме, а також підкреслити їх на співбесіді. Як то кажуть: "У 40 років життя тільки починається!" Щодо життя сперечатися не будемо. Але пошук роботи, якщо Вам уже за 40, на жаль, може стати проблемою. Втім, вік стає бар'єром на шляху отримання роботи тільки тоді, коли Ви самі сприймаєте його як перешкоду. Зробіть так, щоб новий роботодавець не помітив вашої невідповідності вікових обмежень і навіть уявіть — що вік — це додатковий плюс!»
          Загалом, семінар виявився дуже плідним, безробітні мали можливість поділитися один з одним досвідом та отримати відповіді на всі питання.
 
 
Відділ активної підтримки безробітних
Надвірнянського районного центру зайнятості
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *