Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Доступний усім без винятку дітям

Саме за таким принципом забезпечується освітній процес у місті Яремче. Тут для діток з особливими освітніми потребами передбачено інклюзивну форму навчання. Визначити її можна в інклюзивно-ресурсному центрі, який в Яремчанській територіальній громаді запрацював ще 2018 року. Сьогодні він функціонує у новому, сучасно обладнаному приміщенні.

У межах робочої поїздки у Яремчанську громаду голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук оглянула центр та поспілкувалася з педагогічним колективом.

Варто додати, що заклад, в якому працює команда педагогів, а також психолог, логопед, реабілітолог та дефектолог, відвідує понад пів сотні дітей з громади. Подбали тут і про зручності для маломобільні груп відвідувачів. Так само і в Яремчанському ліцеї №1, де встановлено ліфт та пандус.

Окрім того, у закладі функціонує 26 інклюзивних класів. Загалом навчається 704 учні, зокрема 82 – з числа внутрішньо переміщених.

Для проведення очної форми навчання підвальне приміщення переобладнали під укриття. Подбали і про належне харчування дітей. Гарячими обідами забезпечено усіх школярів, в тому числі й ті, які відвідують філію (нині там здобувають освіту понад сотня дітей). До речі, новий корпус ліцею зведений у межах програм «Велике будівництво», «Спроможна школа». Він запрацював у січні 2021 року.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *