Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ДПІ у Надвірнянському районі інформує


Відмінено подачу додатку ОК до Декларації з податку на прибуток


Відмінено подачу додатку ОК до Декларації з податку на прибуток
Змінами, внесеними Законом України від 05.07.2012р.№5083-VI„Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної податкової служби та у зв”язку з проведенням адміністративної реформи в Україні” із п.152.3 ст.152 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р.№2755-VI виключено абзаци другий і третій, відповідно до яких платники податку на прибуток підприємств повинні були подавати разом із податковою декларацією з податку на прибуток додаток ОК з переліком доходів та витрат у розрізі контрагентів-платників єдиного податку. Отже, починаючи зі звітного (податкового) періоду-три квартали 2012р. додаток ОК до декларації з податку на прибуток подавати не потрібно.
Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном 2-21-79.
Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю
ДПІ у Надвірнянському районі
 
Фізичні особи-підприємці-отримайте безкоштовні ключі електронного цифрового підпису
Державною податковою службою України видаються безкоштовно посилені сертифікати відкритих ключів. Для цього вам необхідно звернутись до Представництва в Івано-Франківській області, яке знаходиться в приміщенні ДПІ у м.Івано-Франківську по вул..Незалежності,20, каб.110, тел.(0342) 77-19-05.
Для отримання посиленого сертифіката ключа для фізичної особи необхідно подати такі документи:
-заповнену та підписану заяву на реєстрацію для отримання сертифіката ключа встановленого зразка;
-паспорт або копію паспорту заявника (копії 1-4 сторінок), засвідчену власноручним підписом власника;
-копію облікової картки платника податків (довідки про присвоєння ідентифікаційного номера ДРФО).
Копії та витяги, крім нотаріально засвідчених, засвідчуються підписом фізичної особи (підписом фізичної особи-підприємця та його печаткою, у разі її наявності), а також підписом уповноваженої АЦСК ІДД ДПС, якій пред”являються копії разом з оригіналами.
Працівниками ДПІ у Надвірнянському районі надаються консультації щодо заповнення документів для отримання безкоштовних ключів електронного цифрового підпису у Центрі з обслуговування податків. Також, довідки щодо отримання ключів можна отримати за тел. 2-90-57.
Відділ інформатизації та обліку платників податків
ДПІ у Надвірнянському районі
 
Податкова служба збирає побажання платників для розробки програми лібералізації податкової політики
          Шановні представникибізнесу та громадськості просимовзяти активну участь в обговоренні програми лібералізації державної податкової політики до 2014 року, яка розробляється на виконання доручення Президента України.
 Програма лібералізації, детальна інформація щодо якої розміщена на єдиному веб-порталі ДПС України (www.sts.gov.ua), має створити більш сприятливі умови для ведення в країні підприємницької діяльності, запропонує конкретні заходи щодо вирішення проблемних питань, які мають місце в процесі адміністрування податків та зборів.
Свої пропозиції  та зауваження до Програми лібералізації державної податкової політики можна залишати на єдиному веб-порталі ДПС України,  у спеціальнійскриньці, розміщенійв приміщеніДПІу Надвірнянському районі.
 
Увага „гаряча лінія”
30 жовтня 2012р. з 11.00 до 12.00 за тел. 2-48-64 з заступником начальника ДПІ у Надвірнянському районі Пліщук Оксаною Миколаївною на тему: „Застосування положень Податкового кодексу в обчисленні та адмініструванні податків СПД-юридичних осіб. Подання звітності в електронному вигляді. Мета створення та функціонування Центру обслуговування платників податків”.
 
 
Сектор взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю
ДПІ у Надвірнянському районі

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *