Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ДПІ в Надвірнянському районі інформує

Подання податкової звітності
в електронному вигляді стає дедалі популярнішим.

 

31 січня 2013 року, відповідно до Податкового кодексу України, розпочалася кампанія   Декларування доходів, отриманих у 2012 році, але з модернізованим підходом до подання звітності.

Подання податкової звітності
в електронному вигляді стає дедалі популярнішим.

 

31 січня 2013 року, відповідно до Податкового кодексу України, розпочалася кампанія   Декларування доходів, отриманих у 2012 році, але з модернізованим підходом до подання звітності.
Новий сервіс «Заповнення декларації  OnLine» – надає можливість звітувати дистанційним шляхом на веб-порталі ДПС України (http://sts.gov.ua) . Для заповнення  декларації про майновий стан  і доходи через Інтернет необхідно отримати безкоштовний електронний ключ , що надається сектором реєстрації користувачів при ДПС в Івано-Франківській області Управління (Центру) сертифікації ключів Інформаційно-довідкового Департаменту Державної податкової служби в приміщенні ДПІ у м. Івано-Франківську за адресою: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності 20. каб. 110, телефон (03242) 77-19-05. Податкову декларацію подають громадяни щодо доходів, з яких не утримувався податок та громадяни, що отримали майно у спадок чи подарунок, здають в оренду житло, землю, нерухоме  або рухоме майно, тощо. На період проведення деклараційної кампанії ДПІ у Надвірнянському районі працює щоденно з 9 до 20 години, а у вихідні та святкові дні з  9 до  16 години.
 

   Про звернення громадян

 
На задоволення конституційних прав  громадян України керуючись Законом України “Про звернення громадян”  громадяни мають право звернутися до ДПІ у Надвірнянському районі із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.
Під зверненням громадян слід розуміти викладені в письмовій або усній формі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги.
У зверненні має бути зазначено прізвище, імя та по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Звернення може бути усним (викладеним громадянином і записаним посадовою особою на особистому прийомі) чи письмовим. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.
  Керівництвом ДПІ у Надвірнянському районі проводиться особистий прийом громадян та платників податків  згідно Графіка за попереднім записом. Попередній запис на прийом здійснюється щоденно  по телефону 2-52-66 або каб. №5 ДПІ у Надвірнянському районі вул. Визволення,2 м. Надвірна.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *