Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ДПІ в Надвірнянському районі інформує

 
Пільгу з податку на нерухомість можна застосувати лише до одного з об’єктів
Фізична особа – платник податку може скористатися пільгою зі сплати податку на нерухоме майно. А саме – зменшити базу оподаткування об'єкта житлової нерухомості, що перебуває у власності: для квартири – на 120 м2, для житлового будинку – на 250 м2.

 
Пільгу з податку на нерухомість можна застосувати лише до одного з об’єктів
Фізична особа – платник податку може скористатися пільгою зі сплати податку на нерухоме майно. А саме – зменшити базу оподаткування об'єкта житлової нерухомості, що перебуває у власності: для квартири – на 120 м2, для житлового будинку – на 250 м2.
Таке зменшення надається один раз за базовий податковий (звітний) період і застосовується до об'єкта житлової нерухомості, у якому фізична особа – платник податку зареєстрована в установленому законом порядку, або ж за вибором платника до будь-якого іншого об'єкта житлової нерухомості, який перебуває в його власності.
 Якщо ж платник податків виявить бажання застосувати пільгу до іншого об’єкта житлової нерухомості, який перебуває в його власності, йому потрібно надати до 1 липня 2013 року письмове звернення (заяву) до податкового органу за місцем реєстрації.
 За наявності у платника податку кількох об'єктів оподаткування база оподаткування визначається окремо за кожним з таких об’єктів.
Нагадаємо, що ставки податку встановлюються сільською, селищною або міською радою в таких розмірах за 1 кв. метр житлової площі об'єкта житлової нерухомості:
 – для квартир, житлова площа яких не перевищує 240 м2, та житлових будинків, житлова площа яких не перевищує 500 м2, ставки податку не можуть перевищувати 1% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року;
 – для квартир, житлова площа яких перевищує 240 м2, та житлових будинків, житлова площа яких перевищує 500 м2, ставка податку становить 2,7 % розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.
Відповідно до статті 8 Закону України від 06 грудня 2012 року „Про Державний бюджет України на 2013 рік” встановлений розмір мінімальної зарплати станом на 01 січня 2013 року в розмірі – 1147 гривень.
Додаткову інформацію можна отримати за тел. 2-22-79
 
Візьміть участь у рейтингу «Сумлінні платники податків – 2012»
Асоціація платників податків України розпочала прийом заявок на участь у Рейтингу «Сумлінні платники податків – 2012».
Цей Рейтинг започатковано Асоціацією платників податків України у 2010 році з метою створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою та бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків.
Заявки на участь у Рейтингу подаютьсядо 11березня
2012 року
до Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Івано-Франківській області за адресою:
місто Івано-Франківськ, вулиця Січових Стрільців, 23, офіс 308, телефон/факс  75-27-74 .
         У конкурсі можуть взяти участь юридичні особи, які є платниками податку на прибуток, немають податкового боргу та у них відсутні  порушенняподаткового законодавства, доведеніу судовому порядку.
Детальніше з інформацією про Рейтинг, його номінаціями та категоріями, а також критеріями оцінювання переможців можна ознайомитися на сайті www.sppu.org.uaу розділі «Про Рейтинг».
 
Задекларуйте доходи, отримані у 2012 році.
Громадяни, які згідно з розділом ІVКодексу зобов’язані подавати річну податкову декларацію, у 2013 році подають її до податкової інспекції за місцем реєстрації у термін до 1 травня. Платники податку на доходи фізичних осіб, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2012 року, податкову декларацію можуть подати упродовж всього року.
Cума податкового зобов’язання, зазначена в поданій річній декларації, сплачується громадянином самостійно до 1 серпня 2013 року. Сума податкових зобов’язань, донарахована органом ДПС, сплачується до відповідного бюджету у строки, встановлені Податковим кодексом.
Довідка за тел.2-22-79
Висловлюємо Вам щиру вдячність за Ваш свідомий крок – декларування доходів. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *