Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ДПІ в Надвірнянському районі інформує

Нова форма податкової звітності з ПДВ

Наказом Міністерства фінансів України від 17.12.12 №1342 „Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 25 листопада 2011 року №1492”. Відповідним наказом затверджено нові форми звітності з податку на додану вартість:
-декларація з податку на додану вартість;

Нова форма податкової звітності з ПДВ

Наказом Міністерства фінансів України від 17.12.12 №1342 „Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 25 листопада 2011 року №1492”. Відповідним наказом затверджено нові форми звітності з податку на додану вартість:
-декларація з податку на додану вартість;
-уточнюючого розрахунку податкових зобов”язань з податку на додану вартість у зв”язку з виправленням самостійно виявлених помилок;
-розрахунку податкових зобов”язань, нарахованих отримувачем послуг, не зареєстрованим як платник податку на додану вартість, які постачаються нерезидентами, у тому числі їх постійними представництвами, не зареєстрованими платниками податків, на митній території України.
ДПІ у Надвірнянському районі звертає увагу, що звітність з ПДВ за січень та лютий 2013 року подається платниками податку за старою формою, а за підсумками діяльності у березні 2013 року та у подальшому-за формою, затвердженою наказом від 17.12.12 №1342 „Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 25 листопада 2011 року №1492”.
Додаткову інформацію можна отримати за тел. 2-21-79.
 
Платникам, хто використовують РРО, змінено порядок подання звітності
У зв”язку з набранням чинності наказу Міністерства фінансів України №1057 від 08.10.12 ДПІ у Надвірнянському районі нагадує, що з 1 січня 2013 року для суб”єктів господарювання, які використовують РРО, змінено порядок подання звітності.
З 1 січня цього року інформація про використання реєстраторів розрахункових операцій повинна передаватись до органів державної податкової служби на базі технології, розробленої Національним банком України, дротовими або бездротовими каналами зв”язку (Інтернет).
Для суб”єктів господарювання існує два способи для виконання вимог законодавства: шляхом придбання нової касової техніки, а саме, РРО, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, або шляхом доопрацювання існуючої касової техніки та приєднання до неї відповідних модемів для передачі даних.
Не зволікайте. Відповідальність за неподання звітності в електронному вигляді, настає з 1 липня 2013 року.
Додаткову інформацію, а також інформацію щодо переліку підприємств, які здійснюють доопрацювання касової техніки можна отримати за тел. 2-55-00.
 
Держслужбовцям про подання декларації
Державним службовцям необхідно до 1 травня податкову декларацію про майновий стан і доходи отримані за 2012 рік до органу ДПС за місцем реєстрації виключно у випадках передбачених у ст.164, ст.168, ст.169, ст.170, ст..174 розділу IVПодаткового кодексу України.
Держслужбовці мають право на подання податкової декларації про майновий стан і доходи з метою отримання податкової знижки. У п.166.3 статті 166 Податкового кодексу України наведено перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки.
Якщо ж такі випадки відсутні, подавати податкову декларацію не потрібно.
Додаткову інформацію можна отримати за тел. 2-22-79.
 
 
Начальник інспекції                                          В.П.Гнатюк

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *