Друга сесія Надвірнянської районної ради восьмого скликання відбулась 23 грудня в залі засідань райради
23 грудня в залі засідань районної ради відбулась Друга сесія Надвірнянської районної ради восьмого скликання. Участь у Сесії взяв також голова Надвірнянської районної державної адміністрації Володимир Пасько. Зокрема, сьогодні в рамках Сесії розглянули кілька важливих питань, серед яких:
– план роботи районної ради на 2021 рік;
– про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2019 року №710-31/2019 “Про районний бюджет на 2020 рік”;
– про районний бюджет на 2021 рік та інше.
Акцентували увагу також на проблемних питаннях та їхніх можливих наслідках в рамках реформи децентралізації у районі, котрі станом на сьогодні є актуальними (зокрема, щодо перспектив діяльності первинної та вторинної медицини, їхніх ресурсів та співпраці у майбутньому році тощо).
“Нагадую, що в районній державній адміністрації надалі організовуємо робочі наради з представниками громад нашого району, оскільки рік добігає кінця, де маємо підбити підсумки та створити, розробити єдину систему співпраці ОТГ в рамках процесу децентралізації. Миру та добра нам усім та нашій державі!” – наголосив голова районної державної адміністрації Володимир Пасько.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG_7441-300x225.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG_7436-300x225.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG_7522-300x225.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG_7537-300x225.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG_7479-300x225.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG_7543-300x225.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG_7423-300x225.jpg)
0 Коментарі