«Духовно-патріотичний табір»
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/08/swc8hD2dDR8-1.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/08/swc8hD2dDR8-1.jpg)
Відділ молоді та спорту райдержадміністрації спільно з молодіжним товариством «Милосердний Самарянин» з 30 липня по 12 серпня 2015 року в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» провели християнсько-відпочинковий наметовий табір.
Дітки пільгових категорій 14 днів набували нових знань про життя в природі, вели здоровий спосіб життя, відвідували навчально-тренувальні, пізнавальні заняття, молилися, брали участь у екскурсіях та мандрівках та активно відпочивали в духовно-патріотичному дусі.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/08/MvBk5Wb7_zs.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/08/swc8hD2dDR8-1.jpg)
Відділ молоді та спорту райдержадміністрації спільно з молодіжним товариством «Милосердний Самарянин» з 30 липня по 12 серпня 2015 року в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» провели християнсько-відпочинковий наметовий табір.
Дітки пільгових категорій 14 днів набували нових знань про життя в природі, вели здоровий спосіб життя, відвідували навчально-тренувальні, пізнавальні заняття, молилися, брали участь у екскурсіях та мандрівках та активно відпочивали в духовно-патріотичному дусі.
0 Коментарі