Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Думаєш діяти ? Побудуй перспективу своїх дій!

Надвірнянським районним центром зайнятості 13 жовтня 2014 року  був проведений навчальний семінар для безробітних «Написання резюме». Важливою частиною у проведенні даного заходу була чітка позиція кожного шукача роботи йти до мети.     Адже, в наш складний час вимагається від кожного знайти свою позицію на ринку праці, окреслити власну поведінку та критерії щодо вимог часу.
Уляна Півторанюк – головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг показала наочно приклади різноманітних резюме, пояснила, куди його подають, як користуватися веб-сайтами державного пошукового спрямування.
Семінар вніс у себе відтінок психологічної підготовки та осмислення рішучих кроків перед майбутньою трудовою діяльністю, бо вміти презентувати себе роботодавцю і настирливо шукати «ключ» до робочого місця – залежатиме від людини, яка ставить перед собою конкретну ціль. Звичайно, це нелегке завдання, проте скористатися порадами та настановами фахівців служби зайнятості – корисно для загального розвитку.
На семінар були запрошені понад 18 осіб.
Оскільки на занятті з техніки пошуку роботи були присутні не тільки молодь, але й люди з досвідом роботи, думки їхні все ж збіглися. «Хто шукає роботу – знаходить її» – ці слова стали єдиним змістом для запрошених різних вікових категорій. Було проведено опитування учасників семінару: « Чи завжди потрібно подавати своє резюме?» – відповідь була така – «завжди, адже резюме є складовою частиною портфеліо, тобто грамотна людина повинна мати дану інформацію, роботодавець оцінює кандидата на робоче місце, як цінний людський ресурс».
Уміти правильно презентувати себе – одна із вимог сьогодення. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *