Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Двоє молодих науковців Прикарпатського університету стали стипендіатами Кабміну

Президією Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки призначено стипендії Кабінету міністрів України для молодих вчених (Постанова № 06 від 6 листопада 2020 року). Серед стипендіатів і двоє молодих науковців Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника – доктор економічних наук, професор кафедри фінансів економічного факультету Роман Щур та молодший науковий співробітник Ростислав Яворський.

Роман Щур – автор 107 наукових публікацій. У результаті його наукових досліджень розроблено й обґрунтовано теоретико-методологічні засади функціонування фінансів об’єднаних територіальних громад та розроблено на цій основі науково-прикладні рекомендації щодо модернізації управління ними для забезпечення соціально-економічного розвитку сільських, селищних та міських територій у регіонах України. За останні 5 років (2015-2019 рр.) науковець опублікував 55 робіт (в тому числі 2 статті проіндексовані в міжнародній наукометричній базі Web of Science Core Collection, 1 одноосібну монографію, 2 колективні монографії, 1 наукову статтю у закордонних виданнях, 21 наукову статтю у фахових виданнях, 19 матеріалів міжнародних і всеукраїнських конференцій, 9 навчально-методичних видань).

Ростислав Яворський – автор 44 друкованих праць. Опубліковані результати експериментальних досліджень молодого науковця відзначаються багатогранним підходом та систематичним аналізом, що є важливим з точки зору тонкоплівкового матеріалознавства і напівпровідникових наноматеріалів. Важливість та новизна експериментальних підходів підтверджується як значною кількістю наукових статей, що індексуються в міжнародних базах даних (Scopus, Web of Science) ‒ 11, так і наявністю патенту України на корисну модель.

Варто зазначити, що стипендіатами Кабінету міністрів України є ще троє викладачів ПНУ – Іван Буртняк, доктор економічних наук, професор кафедри економічної кібернетики економічного факультету; Ольга Зозуляк, докторка юридичних наук, професорка кафедри цивільного права Навчально-наукового Юридичного інституту; Юлія Максимів, кандидатка економічних наук, доцентка кафедри обліку і аудиту економічного факультету.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *