Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Директор департаменту охорони здоров’я ОДА Мирон Матейко взяв участь у скайп-семінарі з питань фармаконагляду

22 березня фахівці Міністерства охорони здоров’я України провели скайп-семінар для представників Державного експертного центру МОЗ з питань фармаконагляду в адміністративно-територіальних одиницях та членів регіональних груп оперативного реагування на сприятливі події після імунізації щодо сучасних вимог законодавства України з питань здійснення фармаконагляду за вакцинами/туберкуліном.

Івано-Франківську область представляли директор департаменту охорони здоров’я ОДА Мирон Матейко та профільні спеціалісти ДОЗ ОДА.

Представники МОЗ розповіли присутнім про сучасні вимоги законодавства фармаконагляду у системі охорони здоров’я, зокрема, щодо подання медичним працівником повідомлень про ПР/ВЕ ЛЗ, вакцин, туберкуліну, терміни надання карт-повідомлень, а також структуру та вимоги до заповнення карти-повідомлення про побічну реакцію лікарського засобу.

Нагадаємо, що фармаконагляд здійснює ДП «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України» відповідно до вимог законодавства.

У сфері охорони здоров’я фармаконагляд здійснюється на локальному, адміністративно-територіальному та центральному рівнях.   

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *