Дзвінкою колядою та віншуваннями працівників Надвірнянської РДА привітали пластуни станиці Надвірна
Сьогодні з дзвінкою колядою і доброю звісткою про народження Христа до Надвірнянської райдержадміністрації завітали юні колядники – пластуни станиці Надвірна.
«Святкова коляда з дитячих вуст звучить щиро і сакрально, звеселяє серце і душу, дарує мир і надію! Вітаю Вас зі світлим святом Різдва! Від щирого серця бажаю Вам лише найкращого: нехай серце радіє, родина буде здоровою, мрії здійснюються і кожен день приносить лише радість!» – зазначив керівник апарату Надвірнянської РДА Микола Кравчук.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/271731773_292521116241889_8665717520336896973_n-300x225.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/271732809_292521326241868_8562816688827427577_n-300x225.jpg)
0 Коментарі