Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Едуард Греков: Спільними зусиллями медиків, влади і благодійників ми зможемо побороти пандемію коронавірусу

22 квітня радник голови обласної державної адміністрації Едуард Греков відвідав обласний фтизіопульмонологічний центр, ознайомився зі станом матеріально-технічного забезпечення закладу та взяв участь в церемонії передачі рентгендіагностичного обладнання для лікування хворих на COVID-19.
«В період боротьби з коронавірусом покращення матеріального забезпечення медичних закладів набрало ще більшого значення. Дуже важливо, що окрім держави до цього процесу долучилися меценати. І сьогодні ми маємо добрий приклад того, як потрібно допомагати нашим лікарням. Хочу подякувати представникам соціально відповідального бізнесу за важливу допомогу для медичних установ області у цей складний час», – зазначив посадовець.

В.о. генерального директора КНП «Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради» Любомир Малофій розповів, що за час епідемії в закладі проліковано близько двох тисяч пацієнтів, з них 60 відсотків – ковідні хворі. Тут було розгорнуто додатково 50 ліжок і заклад готовий прийняти 140 пацієнтів.

«На жаль, хвороба ще не відступила, і тільки спільними зусиллями медиків, влади і благодійників можна побороти пандемію. Необхідно відзначити, що за підтримки Президента України Володимира Зеленського та Уряду наша область отримує вакцину, яка допоможе повернутися до нормального життя. Також ми отримали субвенцію у розмірі 60 мільйонів гривень для забезпечення централізованим киснем наших лікарень, продовжуємо отримувати засоби індивідуального захисту, обладнання, медикаменти, – наголосив Едуард Греков. – Від голови обласної державної адміністрації Андрія Бойчука хочу подякувати всім медичним працівникам за їх самовіддану боротьбу з COVID-19. Нам усім потрібно пам’ятати про дотримання карантинних вимог, які допомагають запобігти хворобі та урятувати життя».

Довідково

КНП «Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради» отримав пересувний рентгенівський діагностичний комплекс КРД 50 у модифікації «КРД INDlagraf-02», який дозволяє обстежувати пацієнтів з підозрою на COVID-19 безпосередньо за місцем їх перебування.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *