Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Ефективна взаємодія всіх відповідальних структур допоможе в боротьбі із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пального, – наголосив Андрій Ярмольський

Посилення заходів контролю щодо боротьби із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пального обговорили під час засідання міжвідомчої регіональної робочої групи під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Ярмольського.
Як розповіла начальник головного управління ДПС в Івано-Франківській області Ірина Столярик, працівниками ДПС систематично ведеться робота щодо контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів, зокрема пального.

Так, упродовж 2020 року фахівці управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів провели ряд перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю пальним, і виявили 124 факти необладнання акцизних складів витратомірами-лічильниками та рівномірами-лічильниками.

Зазначимо, що станом на 1 січня 2021 року на Прикарпатті 87 суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території області, мають ліцензії на роздрібну торгівлю пальним та 488 – на зберігання пального. За повідомленням представників управління Служби безпеки України в області, за минулий рік було здійснено 103 перевірки автозаправних станцій. У ході проведення контролюючих заходів, 12 АЗС було демонтовано.

На переконання Андрія Ярмольського, усім контролюючим органам варто посилити контроль щодо запобігання нелегальному обігу пального в області та роздрібній торгівлі нафтопродуктами. Окрім того, забезпечити своєчасне виявлення джерел походження неякісного пального.

«Ефективна взаємодія всіх структур у боротьбі із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пального дасть змогу не лише забезпечити дотримання законодавчих норм під час здійснення підприємницької діяльності, а й сприятиме надходженню до місцевих бюджетів», – наголосив Андрій Ярмольський.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *