Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Експортерів області відзначили на Західноукраїнському експортному форумі у Львові

Завершив свою роботу Західноукраїнський експортний форум, в якому брали участь представники Івано-Франківської обласної військової адміністрації. Захід відбувся за сприяння Програми розвитку ООН у рамках реалізації проєкту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом поєднання просування експорту з регіональним розвитком та Цілями сталого розвитку». Подія зібрала понад 600 учасників з восьми областей України.

У рамках заходу проходили панельні дискусії з провідними українськими та закордонними фахівцями, серед яких: Постійний представник ПРООН в Україні Яко Сільє, Надзвичайний і Повноважний Посол ФРН в Україні Анка Фельдгузен, Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії в Україні Арад Бенкьо, Директор департаменту Європейських країн Міністерства промисловості та торгівлі Чеської Республіки Мартін Поспішіл, керівник програми ПРООН з розвитку регіонів Мустафа Саіт-Аметов, консультант ПРООН з форсайту для відновлення та розвитку українського експорту, викладач Києво-Могилянської та Львівської бізнес-шкіл Валерій Пекар, директор ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» Андрій Ремізов, радник ПрАТ «Експортно-кредитне агентство» Руслан Рохов, вітчизняні експортери та інші.

Учасники дискусій обговорили питання щодо нарощування і диверсифікації українського експорту під час війни, розвитку інфраструктури підтримки експорту, розширення експортної логістики, а також експортери ділились практичним досвідом щодо подолання бар’єрів, які виникали у перші дні війни. У ЕКСПО-зоні форуму представники бізнесу мали змогу презентувати свою продукцію.

Визначною подією форуму стало нагородження кращих експортерів за трьома номінаціями: «Найбільший експортер, який здійснював митне оформлення в режимі «експорт»-2022», «Найбільший платник податків – експортер-2022», «Незламний експортер-2022».

Від Івано-Франківської області за відповідними номінаціями відзначили:

ПрАТ «Івано-Франківськцемент», ТОВ «Таркетт Вінісін» та ТОВ «Інтелком».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *