Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Фахівці ОДА консультують громади області

Згідно з протоколом наради у голови ОДА Віталія Федоріва фахівці облдержадміністрації здійснюють робочі поїздки у територіальні громади області задля вивчення проблемних питань розвитку громад та консультування.

Так, днями начальник відділу контролю апарату ОДА Марина Керська побувала у Букачівській територіальній громаді, що на Рогатинщині.

Марина Керська спільно з керівником апарату райдержадміністрації Олегом Стружанським, головою Букачівської селищної ради ОТГ Тарасом Воробцем обговорили проблемні питання розвитку територіальної громади, для вирішення яких потрібна підтримка владних структур.

Одне з таких питань – ремонт доріг. Воно висвітлене в протоколі наради голови облдержадміністрації Віталія Федоріва, а також знаходиться на контролі в заступника голови облдержадміністрації Василя Івасика. Мовилося й про забезпечення автотранспортного обслуговування населення, ремонт мостів.

Також йшлося про потребу у сприянні органів влади в організації доступу населення громади до медичних послуг.

«Забезпечення надання першочергових та якісних медичних послуг населенню громади – це одне з основних завдань влади», – переконана Марина Керська.

Представниця ОДА рекомендувала керівництву громади брати активну участь в написанні проектів, які будуть фінансуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *