Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Фестиваль “Старі фотографії”

В Надвірній відбувся 4-ий окружний фестиваль “Старі фотографії”, який подарував море неймовірних вражень та емоцій, старі й нові друзі і дуже багато творчості.
Метою даного заходу було формувати в учасників зацікавлення різними видами мистецтва, популяризувати українську дитячу творчість, укріпити культурні зв’язки шляхом виявлення та підтримки обдарованої молоді, сприяти подальшому розвитку її обдарувань, узагальнити та поширити кращий досвід роботи з молоддю серед пластового товариства.
Нагадаємо: «Пласт» – це національна скаутська організація України. Метою Пласту є сприяти всебічному патріотичному вихованню і самовихованню української молоді на засадах християнської моралі. Будучи неполітичною і позаконфесійною організацією.
На фестиваль також завітали: перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, в.о.міського голови Тарас Пекарський, які привітали пластунів та наголосили, що саме Пласт виховує свідомих, відповідальних громадян, національної та світової спільнот, і провідників українського суспільства.
Під час заходу Богдана Зеленчука, Тараса Пекарського та Вікторію Возну, батьків надвірнянських пластунів, іменували приятелями Пласту та пов’язали пластові хустинки.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *