Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Фестиваль “Зеленські роди, до купи гоп!”

У гірському селі Зелена відбувся перший фестиваль об`єднання родів, мета якого – показати, які ж люди живуть і працюють на цих гірських вершинах.

У гірському селі Зелена відбувся перший фестиваль об`єднання родів, мета якого – показати, які ж люди живуть і працюють на цих гірських вершинах.

Свято відкрили урочистим звучанням трембіти, яке понеслося над правічним шумом гірських лісів і потічків. Гості свята склали гуцульську президію, в яку ввійшли заступник голови РДА Богдана Ковалюк, заступник керівника виконавчого апарату районної ради, депутат цієї ради Ігор Писклинець,Зеленський сільський голова Віталій Хопта, гості з Америки на чолі з Іваном Сколебою.
Віталій Хопта виступив із історико-правознавчою довідкою, в якій зазначив, що генеалогічне дерево у селі змінювалося століттями. Найчисельнішими родами у Зеленій були Остап`юки, Максимчуки, Зеленчуки, Осташуки зараз вони стали меншими. Сьогодні найчисельнішою є родина Кузюків.
Заступник голови РДА Богдана Ковалюк передала щирі вітання зі святом об`єднання родів голови райдержадміністрації Володимира Калічка, а також подякувала Віталію Хопті, Галині Онуфрак, зеленській громаді, яка сьогодні завітала на це свято. – Найкращою партією у цей передвиборчий період є родина. Я завжди горджуся зеленською громадою, бо вона є дуже свободолюбною і прагне до вершин.
Символічним став виступ Івана Сколеби, який народився у Бистриці, проживав на сході України і шукав своє коріння на цих гордих гірських вершинах. – Я є із роду Онуфраків, Пирожуків і Кіндратюків. Він і покликав на сцену свого американського товариша Джона Кахерманна зі своїми синами Девідом та Вільямом, з яким Іван спів­працює уже 15 років. Вони передали гуманітарну допомогу зеленським дітям.
У спільному танці у той знаменний день першого фестивалю об`єднання родів поєдналися представники багатьох родин. І ще довго над гордими лісами витав дух свята та єднання. Віримо, що цей славний куточок і у наступному році проведе таке святкове дійство та збере гордих і вільних зеленчан із всіх куточків світу.


 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *