Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Фінансова підтримка громадських організацій ветеранів та осіб з інвалідністю. Написання проектів

Під такою назвою проведено тренінг для представників громадських об’єднань та благодійних організацій соціального спрямування, які планують отримати (отримували) фінансову підтримку з обласного бюджету.

14 лютого 2018 року Урядом України прийнята постанова № 156, якою передбачено надання з 2018 року фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів на конкурсних умовах.

Мета тренінгу – надати учасникам основи підготовки проектних пропозицій для участі у конкурсі соціальних проектів та основну інформацію з питань проектного мислення і розробки проектів.

Окрім визначення проблем, цільових груп, мети, завдань проекту та планування його бюджету, представники громадських організацій отримали від тренера Агентства з розвитку приватної ініціативи і практичні навики заповнення проектної заявки.

З вітальним словом перед учасниками тренінгу виступив директор департаменту соціальної політики облдержадміністрації Володимир Корженьовський, з ініціативи якого організовано даний захід. Посадовець коротко окреслив можливий порядок фінансування громадських об’єднань з урахуванням нових вимог законодавства, а також подякував присутнім за їхню активну громадянську позицію.

До слова, 30 серпня за підтримки команди Проекту USAID «Громадяни в дії» Українського незалежного центру політичних досліджень, з ініціативи департаменту соціальної політики, проведено семінар для представників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, на якому обговорено питання співпраці органів державної влади з інститутами громадянського суспільства, опрацьовано нормативну базу та зразки технічної документації для впровадження конкурсу соціальних проектів на місцевому рівні.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *