Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Фінансові результати діяльності малих підприємств Надвірнянського району за 2013 рікФінансовий результат до оподаткування (сальдо) малих підприємств Надвірнянського району за 2013рік становив 1,7 млн.грн. збитків. Частка збиткових підприємств за 2013 рік склала 18,6%. Негативне сальдо сформовано (без урахування зміни підприємствами основного виду економічноїдіяльності у 2013 році), в основному, за рахунок нерентабельної діяльності підприємств промисловості (2,8 млн.грн. збитків), зокрема з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (1,3 млн.грн.), оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (0,9 млн.грн.). Серед видів промислової діяльності значні збитки отримано підприємствамипереробної промисловості(1,5 млн.грн.), зокремаз оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини, паперу та поліграфічної діяльності(1,3 млн.грн.).
Прибутковими малими підприємствами, частка яких в загальній кількості становила81,4%, одержано 5,2 млн.грн. прибутку.Основна його частина сформована у сфері сільського, лісового та рибного господарства, будівництва, оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (одержано по 1,1 млн.грн. прибутку підприємствами кожного виду економічної діяльності).
Рівень рентабельності операційної діяльності підприємств склав 0,8%. Найвищий він у підприємствсільського, лісового та рибного господарства(13,5%) і інформації та телекомунікації (13,4%).
Станом на 31 грудня 2013 року загальні обсяги дебіторської та кредиторської заборгованості малих підприємств району склали29,9 млн.грн. та 64,5 млн.грн. і зменшились за рік на 6,2%та 15,7% відповідно.
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *