Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Фінансові результати підприємств – суб’єктів підприємницької діяльності Надвірнянського району у 2016 році

Головне  управління  статистики  інформує.  Фінансовий  результат  до оподаткування  (сальдо)  підприємств – суб’єктів  підприємницької  діяльності Надвірнянського   району   у   2016р.   склав   7 млн.грн   прибутку   (у   2015р. – 56,5 млн.грн  збитку).

Головне  управління  статистики  інформує.  Фінансовий  результат  до оподаткування  (сальдо)  підприємств – суб’єктів  підприємницької  діяльності Надвірнянського   району   у   2016р.   склав   7 млн.грн   прибутку   (у   2015р. – 56,5 млн.грн  збитку).
Позитивне сальдо фінансового результату до оподаткування сформовано (без урахування зміни підприємствами основного виду економічної діяльності у 2016р.), в основному, за рахунок рентабельної діяльності підприємств оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (7,7 млн.грн прибутку). З прибутками спрацювали також підприємства сільського, лісового та рибного господарства (3,4 млн.грн прибутку), транспорту, складського господарства, поштової та кур'єрської діяльності (3,2 млн.грн), сфери інформації та телекомунікацій (406,3 тис.грн), професійної, наукової та технічної діяльності (51,1 тис.грн).
Зі збитками завершили 2016р. підприємства сфери адміністративного та допоміжного обслуговування (2,8 млн.грн збитку), операцій з нерухомим майном та промисловості (по 2,2 млн.грн), будівництва (0,6 млн.грн), тимчасового розміщування й організації харчування (11,8 тис.грн), фінансової та страхової діяльності (0,9 тис.грн).
Прибутковими підприємствами, частка яких у загальній кількості становила 77,6%, отримано 29,2млн.грн прибутку.Понад третину прибутку (36,3%) сформовано підприємствами оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів та мотоциклів, 30,5% – сільського, лісового та рибного господарства.
Частка збиткових підприємств у 2016р. склала 22,4% (у 2015р. – 14,1%); ними допущено збитку на суму 22,2 млн.грн
Рівень рентабельностіопераційної діяльності підприємств району склав4,7%. Найвищийвіну підприємств, що здійснюють діяльність у сферіоптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів та мотоциклів (88,5%),інформації та телекомунікацій (19,7%), у промисловості (3,5%).
 
Начальник                                                                                     О.В. Бліннікова
 
Довідки за телефоном: (0342) 53-35-17, e-mail: ifgus@ifstat.gov.ua.      
Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-DIJALN_PIDPR.htm
 
© Головне управління статистики в Івано-Франківській  області, 2017
При використанні інформації посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *