Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Фонд Порошенка підписав з компанією Google Україна та Міносвіти Меморандум про співпрацю в організації інклюзивного навчання

Дружина Президента України, голова Фонду Порошенка Марина Порошенко разом із міністром освіти і науки України Лілією Гриневич та директором Google Україна Дмитром Шоломко підписали Меморандум про співпрацю в організації навчання осіб з особливими освітніми потребами.
Сторони домовилися про проведення навчання вчителів України із використання цифрових освітніх інструментів в рамках програми Нова українська школа. Також серед спільних завдань – організація і проведення семінарів, тренінгів і тематичних досліджень для впровадження стандартів інклюзивності в освітній сфері.

За словами Марини Порошенко, «сучасні цифрові технології відкривають широкі перспективи для покращення якості й доступності освіти для осіб з особливими освітніми потребами, сприяючи рівному доступу до інформації та навчальних послуг, повноцінній інтеграції в соціум». «І це відповідає положенням основного міжнародного документа у сфері запровадження інклюзивної освіти – Саламанської декларації», – підкреслила вона.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич наголосила, що «наріжний камінь Нової української школи – створення відкритого інклюзивного середовища, в якому кожна дитина матиме повний спектр можливостей для розкриття власного таланту». «Наразі у закладах освіти в інклюзивних класах і групах уже навчається майже 15 тисяч дітей з особливими освітніми потребами. Наше завдання – створити для них відповідні умови, а повноцінно це можна забезпечити лише за ефективного використання цифрових технологій», – наголосила міністр.

Директор Google Україна Дмитро Шоломко зазначив, що однією з головних цінностей Google є рівність можливостей для кожного. «Особлива увага приділяється питанням інклюзії та доступності, що має своє відображення і в наших цифрових інструментах. Тому ми раді ділитися експертизою із впровадження цифрових інклюзивних стандартів в освіті і сподіваємось, що можливість співпраці з Міністерством освіти і науки України та Фондом Порошенка дозволить досягти дійсно значимих та масштабних результатів», – зазначив Дмитро Шоломко.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *