Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Фонд – все заради України

«Наші кошти, для наших бійців»! Надвірнянщина долучається до ініціативи координаційного Ц ентру «Save Ukraine Now», який на Прикарпатті працює з перших днів війни. Головна мета Центру – допомогти бійцям з Івано-Франківщини, які на передовій боронять рідну землю.

З бізнесу отримано вже близько 55 мільйонів гривень, на які закуплено і передано військове спорядження, розповів уповноважений представник «Save Ukraine Now» Андрій Романчук.

До роботи координаційного «Save Ukraine Now», окрім бізнесу долучилась влада, територіальні громади та благодійники. Це спільна праця не байдужих українців, які роблять все для Перемоги. Підтримують ініціативу Центру і на Надвірнянщині, каже голова Надвірнянської районної військової адміністрації Володимир Пасько. Працівники бюджетної сфери району віддають свій одноденний заробіток на потреби військових.

Налагоджена логістика, комунікація, перевірені постачальники, фаховіть – всі ці аргументи принесли Центру високий рівень довіри. «Save Ukraine Now», сьогодні має багато благодійників з якими підписано партнерські угоди. Серед таких і фонд «Українська єдність» народного депутата України Едуарда Прощука. Зробити свій внесок у перемогу може кожен охочий!

Дякую працівникам ЗМІ за активність під час зустрічі та щоденну важку роботу на інформаційному фронті. До Перемоги!

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *