Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ФУТБОЛЬНЕ СВЯТО В ТИСМЕНИЧАНАХ

     
  

     
  

      28 серпня 2016 року в с. Тисменичани Надвірнянського району відкрили та освятили футбольний майданчик зі штучним покриттям, який встановлено за кошти районного бюджету та громади села.

    Урочисто перерізали стрічку на майданчику та скуштували український коровай заступник голови облдержадміністрації, керівник апарату Валерій Крецул, голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз та заступник голови районної ради Ігор Писклинець. 
     Розпочалося свято виставкою футбольних трофеїв сільської команди "Арсенал" та команди школи. Капітани цих команд урочисто підняли державний прапор, який замайорів над новим футбольним полем.
  З привітальним словом до тисменичанців та гостей села звернулись: заступник голови облдержадміністрації, керівник апарату Валерій Крецул, який подарував місцевим футболістам м'ячі, начальник управління спорту облдержадміністрації Орест Оклієвич, голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Степан Северилов, директор Тисменичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Василь Луцюк та районні депутати Андрій Карманський і Микола Гусак. Сільський голова Сергій Баланюк вручив усім хто долучився до будівництва майданчику грамоти та подякував за вагомий внесок у розвиток спортивної інфраструктури у селі.
        Родзинкою заходу став виступ маленьких футбольних козачків, які продемонстрували свою майстерність поєднавши гопак та футбол.
     Першим воротарем на майданчику став сільський голова, який намагався зловити м'ячі представників влади та кращих футболістів села.

  
  

      Цього ж дня відбувся турнір з міні-футболу присвячений відкриттю майданчика, в якому взяли участь збірна команда представників влади, юні футболісти Тисменичан та ветерани футболу цього ж села. І з рахунком 4:4 нагороди турніру, як пам'ятка про це футбольне свято залишились у стінах школи с. Тисменичани. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *