Футбольні команди Надвірнянського району позмагалися за Різдвяний кубок з міні-футболу
Різдвяний кубок Надвірнянської міської ТГ з міні-футболу відкрили 2 січня голова Надвірнянської районної державної адміністрації Володимир Пасько разом з міським головою Надвірни Зіновієм Андрійовичем.
Після урочистого виконання Гімну України та віншування й коляди учасники Кубку перейшли до запеклої гри. Футбольні команди з Надвірни, а саме: ФК «Надвірна», ФК «Бандерштат», «Казка», «НПЗ», Юнаки «Бескид», “Торнадо” та сусідніх населених пунктів з Гвозда, Парище, Красної, Назавизова та Пньова продемонстрували власну професійність, характери та наполегливість. Відтак 3 січня відбувся філал, в результаті якого володарем Різдвяного кубка стала команда “Казка”, тренером якої є Олег Тащук. Міський голова Надвірни Зіновій Андрійович нагородив фіналістів відповідними призами та вручив грошові винагороди.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_8376-300x225.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_8394-300x225.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_8655-300x225.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_8863-300x225.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMG_8881-300x225.jpg)
0 Коментарі