Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль взяв участь у Всеукраїнській патріаршій прощі до Галицької чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі

Сотні прочан прийшли просити благословення для своїх найрідніших, близьких та загалом для нашої України. Також у прощі взяли учать голова облдержадміністрації Денис Шмигаль, міністр культури України Євген Нищук, заступники голови та керівники структурних підрозділів ОДА.

Зазначимо, що цьогорічна проща у Крилосі присвячена 30-річчю виходу Української Греко-Католицької Церкви з підпілля.

Очільник Івано-Франківщини Денис Шмигаль та заступник голови обласної ради Сергій Басараб, зустрічаючи Блаженнішого Патріарха Святослава, привітали його на прикарпатській землі.

Після чого, Архієрей очолив Божественну Літургію, на якій йому співслужили численне духовенство. Роздумуючи над Божим словом в часі проповіді, він звернув увагу присутніх на важливу роль сім’ї у формуванні здорової нації.

“Подібно як Христос на прохання своєї матері перетворив воду у вино під час весільного бенкету, просімо нашого Спасителя перетворити воду розбрату та байдужості у вино радості та взаєморозуміння в наших родинах”, – промовив Блаженніший Святослав.

Також він склав вітальні слова усім присутнім родинам, особливо тим, які цього року відзначають ювілеї спільного життя.

На завершення прощі Блаженніший Сятослав подякував обласному керівництву за добру організацію дійства. Він зазначив, що є символічним той факт, що новопризначений голова ОДА Денис Шмигаль перебуває на першому публічному заході з нагоди Всеукраїнської прощі у с. Крилос – на древній Галицькій землі. Патріарх Святослав висловив сподівання, що обласна влада і надалі сприятиме у розвитку духовного життя Прикарпаття.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *