Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Голова райдержадміністрації Олександр Кеніз взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення 1030-ліття Хрещення Руси-України

24 липня у Коломиї відбулися святкові урочистості з нагоди відзначення 1030-ліття Хрещення Руси – України.

Розпочалися святкування у парку ім. Кирила Трильовського Архієрейською божественною літургією, яку звершили преосвященний єпископ Коломийський і Косівський Юліан у співслужінні всього духовенства Коломийської єпархії. В заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, голова Надвірнянської райдержадміністрації Олександр Кеніз, заступник голови райдержадміністрації Ярослав Гундяк, представники влади Коломийського, Косівського, Верховинського, Городенківського районів та віряни.
Опісля відбувся Хресний хід вулицею Лесі Українки та проспектом Чорновола до площі Відродження, де біля пам’ятника Тарасу Шевченку здійснили молебень за переможний мир в Україні.
У своїй промові преосвященний єпископ Коломийський і Косівський Юліан зробив наголос у просвітництві князя Володимира, а саме в його хрещенні Київської Русі. Після спільної молитви за мир в Україні він висловив слова вдячності владі, яка робить кроки задля об’єднання конфесій.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *