Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз відзвітував на сесії районної ради про виконання делегованих повноваженнь за 2018 рік

На сесії районної ради, яка відбулась 21 лютого 2019 року, заслухано звіт голови районної державної адміністрації про виконання делегованих повноважень районної ради у 2018 році.
Олександр Кеніз в своєму звіті проаналізував стан справ у промисловості, агропромисловому комплексі району, ЖГК, соціальному захисті, роботі із сім’ями та дітьми з пільгових категорій населення, вирішенні земельних питань та охорони навколишнього середовища, а також відповів на запитання депутатів, які стосувалися співпраці райдержадміністрації з народними і обласними обранцями, а також залучення інвестицій у район. Цікавило районних обранців і питання пасажирських перевезень, зокрема сполучення Надвірна – Івано-Франківськ.
На закінчення звіту голова райдержадміністрації Олександр Кеніз подякував голові районної ради, депутатам обласної та районної рад за конструктивну співпрацю та висловив надію щодо подальшої плідної праці.
Заслухавши та обговоривши звіт голови районної державної адміністрації депутати районної ради взяли цю інформацію до уваги.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *