Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Голови ОТГ Івано-Франківщини обговорили перспективи розвитку громад

Вчора в обласному центрі відбулося чергове засідання членів правління Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття. Участь в заході взяли очільники територіальних громад області, директор ІФ ЦРМС Руслан Панасюк, заступник виконавчого директора Всеукраїнської асоціації ОТГ Тарас Добрівський, а також радник голови облдержадміністрації Валерій Крецул. На зустрічі було окреслено коло проблемних питань, які потребують невідкладного вирішення.
Голова правління Агенції розвитку ОТГ Ігор Довірак, відкриваючи засідання, відзначив динамічний розвиток багатостороннього партнерства між агенцією та головами ОТГ. Зокрема, він наголошував про високий рівень діалогу, який налагоджено між громадами на обласному рівні, а також про єдину координацію роботи, яку скеровано, передусім, на поліпшення соціально-економічних умов у наших ОТГ.

Окрім того, він зазначав і про важливість посилення взаємодії з всеукраїнською асоціацією, з якою минулоріч було підписано меморандум про співпрацю. «Не дивлячись на те, що наша місцева асоціація є самодостатнім гравцем, ми, зрештою, зацікавлені у налагодженні більш тісної співпраці і з іншими інституціями», – заявив він.

Зі свого боку, представник всеукраїнської асоціації Тарас Добрівський відзначив високий рівень співпраці агенції з місцевими органами виконавчої влади, чого, на його переконання, немає в інших областях.

«Ми бачимо рівень вашої взаємодії з обласною державною адміністрацією. На моє глибоке переконання, голови ОТГ з інших областей вам можуть тільки заздрити», – сказав Тарас Добрівський, додаючи, з-поміж іншого і про ефективність діяльності агенції, яка помітна поза межами області.

Між тим, експерт звернувся до членів правління агенції за підтримкою, оскільки бачить у ній надійного партнера. Він також нагадав, що три прикарпатських ОТГ – Заболотівська, Матеївецька та Космацька – вже входять до складу Асоціації.

Голова Матеївецької громади Петро Книшук заявив, що він задоволений, передусім, співпрацею з Агенцією розвитку ОТГ Прикарпаття. На його переконання, завдяки діяльності інституції проблемні питання стали вирішуватися швидше та якісніше. «Задоволений співпрацею з Агенцією розвитку ОТГ Прикарпаття. Тут відчувається всебічна підтримка, здійснюється якісна та послідовна робота із забезпечення спроможності наших громад», – додав він.

Ефективність діяльності прикарпатської асоціації відзначив і директор Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк. За його словами, завдяки діяльності агенції громади почали використовувати інноваційні інструменти із забезпечення економічного розвитку, готувати якісні проекти, впроваджувати заходи з енергоефективності тощо.

До того ж на зустрічі були окреслені й проблемні питання. Так, зокрема, виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Максим Чопей наголошував на важливості врегулювання питань «нічного» тарифу, сплати відділеннями Укрпошти ПДФО до бюджетів об’єднаних територіальних громад, а також виділення коштів на ремонт доріг із Дорожнього фонду.

Радник голови облдержадміністрації Валерій Крецул акцентував увагу на важливості посилення ролі інституту місцевого самоврядування у системі публічного управління. Посадовець запевнив очільників ОТГ у незмінній підтримці з боку обласної влади. Насамкінець, він нагородив голову правління агенції, очільника Печеніжинської ОТГ Ігоря Довірака, а також голову Білоберізької територіальної громади Дмитра Іванюка почесними грамотами голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *