Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Головне управління ДСНС України в області отримало комплект супутникового Інтернету Starlink

Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області днями отримало комплект швидкісного супутникового Інтернету «Starlink» від компанії «Space-X».

Обладнання від Івано-Франківської  ОДА та спільноти «Львівський ІТ Кластер» передав заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко.

Starlink сьогодні відіграє важливу роль як у військових операціях, так і у цивільному житті. Доступ до супутників Starlink допомагає критичній інфраструктурі, службовцям, військовим та цивільним мати безперервний інтернет зв’язок.

Надійний зв’язок під час керівництва пожежно-рятувальними та піротехнічними підрозділами в умовах військової агресії – це запорука оперативного виконання рятувальниками своїх обов’язків, яка реалізує право громадян на отримання своєчасного порятунку та допомоги. Сподіваємось і в подальшому на підтримку та взаєморозуміння щодо безпеки і рятування життя людей.

Додамо, що компанія Starlink Ukraine отримала ліцензію оператора.  Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України у Телеграмі.

«Щойно компанію внесли до Реєстру постачальників електронних комунікаційних мереж та послуг за номером 1», – йдеться в повідомленні. У міністерстві зазначають, що представництво компанії SpaceX вже скоро почне активну роботу в Україні».

Starlink – це проєкт компанії SpaceX, який за допомогою мережі супутників надає доступ до широкосмугового інтернету. Швидкість такого інтернету – до 1 Гбіт/с для кожного абонента, а користуватися ним можна у будь-якій точці Землі. Високошвидкісний інтернет Starlink компанії SpaceX доступний на всіх семи континентах після того, як були отримані ліцензії у Нігерії й Мозамбіку.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *