Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

GORGANY RACE 2016

  

  

Всеукраїнські найбільші пригодницькі перегони Gorgany Race зібрали більше півтисячі учасників з усієї України. 26-27 червня 2016 року в с. Зелена Надвірнянського району в заповіднику "Горгани" 226 команд змагались за звання найсильніших та найсміливіших, долаючи непросту дистанцію у Ґорґанах – важкодоступному та одному з найвіддаленіших гірських масивів в українських Карпатах. 
  

Суть змагань – за відведений час здолати дистанцію і взяти якомога більше контрол ьних пунктів (КП). Цікаво, що до дня змагань, ніхто не знає маршруту. Лише за дві години до старту, організатори роздають карти з маршрутом дистанції. Так учасники класу “спринт” за добу мали пройти більше 60 км, “трек” – 90 з гаком км за 30 годин, велосипедисти за 30 годин мали здолати близько 130 км велосипедом і 30 км пішки, а ті, хто змагався у класі “півспринт”, за 12 годин повинні були здолати більше 40 км.
Географія учасників: Київ, Львів, Одеса, Вінниця, Миколаїв, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Чернівці, Чернігів, Харків, Черкаси, Полтава, Луцьк, Тернопіль, Донецьк, Кіровоград, Херсон, Кривий Ріг, Хуст, Біла Церква, Кам’янець-Подільський, Батурин, Стрий, Золочів, Жидачів, Шаргород, Іллічівськ, Солотвино, Червоноград, Надвірна, Южноукраїнськ, Володимир-Волинськ, Яремче, Бердянськ, Жовква, Бровари, Мукачево, Берегово, Чортків, Кузнєцовськ, Умань, Новий Яричів, Чертеж…
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *