Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«Гуцулія»та Світлана Весна на закритті фестивалю «Файне Різдво у Надвірній»

На майдані Шевченка в Надвірній відбулося урочисте закриття фестивалю «Файне Різдво у Надвірній», який близько місяця тривав в місті. Мистецьке дійство зібрало на сцені близько дев’ятсот учасників з різних районів Прикарпаття. Вперше на заході виступив хоровий колектив «Фінтешу Маре» з Румунії.
Кращі хорові, народні аматорські танцювальні колективи, фольк-гурти представляли різдвяні традиції. Величали народження Спасителя у старовинних та сучасних піснях-колядках, щедрували, засівали й віншували. Додавали колориту святковому заходу цікаві постановки циклу різдвяних свят, автентичний одяг, розмаїття костюмів та різдвяної атрибутики.

Голова РДА Володимир Пасько щиро подякував усім учасникам святкового дійства. «Завдяки Вам ми бачимо, що наша коляда – це є великий скарб, який показує нашу культуру, як народу» – зазначив Володимир Пасько. Також посадовець висловив подяку всім небайдужим мешканцям міста та району за щирі оплески та посмішки, всім хто долучився до його організації, завдяки чому Надвірна стала центром духовного та культурного життя Прикарпаття.
Володимир Пасько і Тарас Пекарський вручили подяки всім хто долучився до такого масштабного дійства.
Кульмінацією закриття фестивалю став святковий концерт за участі Національного академічного гуцульського ансамблю пісні і танцю «Гуцулія» та Заслуженої артистки України Світлани Весни.

Нагадаємо, що організаторами культурно-мистецького проекту є: Надвірнянська райдержадміністрація, Надвірнянська районна рада, Надвірнянська міська рада. Фестиваль став улюбленим різдвяним дійством надвірнянців та гостей міста, які у сяйві різдвяних звізд прославляють народження Бога на землі.

До нових зустрічей!

 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *